محل تبلیغات شما

دانلود مقاله فواید ورزش پایه هفتم

فرمت فایل: ورد و قابل ویرایش 

تعداد صفحات فایل : 25 صفحه

تاثیر ورزش بر دستگاه عصبی
تاثیر ورزش بر دستگاه گوارشی
تاثیر ورزش بر دستگاه حرکتی
تاثیر ورزش بر طول عمر
تاثیر ورزش بر روی غدد داخلی
تاثیر ورزش بر کاهش درد های عادات ماهیانه در ن
تاثیر ورزش بر ابعاد روحی و اجتماعی انسان
اصول ارزشی و اخلاقی در ورزش

چکیده:

بازی و ورزش ازتمایلات و نیازهای اساسی انسان است برای بشر داشتن یک زندگی سرشار از توانایی ، طراوت و نیرومندی توام با زیبایی جسمی وروحی مطلوب وبرای دستیابی به آن پرداختن به فعالیتهای ورزشی ضروری است. بسیاری از صاحبنظران مسائل تربیتی معتقد هستند فعالیتهای ورزشی ارزشها را آموزش می دهد . واز طریق آن کار گروهی ، رفتار ورزشی ، همکاری، انضباط و اعتماد به نفس آموخته می شود وبدین ترتیب از نتایج مطلوب ورزش بهره گیری می شود . ورزش جوانان با کمک به القای این ارزشها وبه عنوان عامل مهمی در جلوگیری از بزه کاری مورد توجه قرار می گیرد . نسیم ولایت در ورزش در واقع جاری شدن روح پاک ورزش ,بوی خوش دوستی صداقت ,راستی, درستی , نیرومندی , جوانمردی وگسترش منش های ورزشی و ارزش های پهلوانی درعرصه های مختلف وچگونگی اشاعه آن در جامعه است.
در زمینه مسائل فرهنگی ما با فقر پژوهش روبرو هستیم. امیدوار هستیم که صاحب نظران و پژوهشگران عرصه های مختلف ورزش , مسائل فرهنگی ورزشی را بیشترمورد امعان نظرقرار دهند . دراین راستا ابتکار بسیج ورزش کشوررا که یک نهاد عمومی فرهنگی و غیر دولتی است , در برگزاری همایش نسیم ولایت در ورزش ارج می نهیم در این مقاله ضمن تعاریفی از اصطلاحات واژه های ورزش - نسیم - ولاء - ولایت – پهلوانی مفهوم ورزش به اصول ارزشی و اخلاقی مربیگری اشاره می شود.

 

ای نسیم سحری بندگی ما برسان                     که فراموش مکن وقت دعای سحرم

همکار‌گرامی و دانش آموزان عزیز فواید ورزش پایه هفتم بصورت کاملا حرفه ای و زیبا با زبان ساده

از طرف مدیر سایت درسی فایل طراحی شده که به راحتی می توانید آن را اجرا نماییدلینک دانلود فایل

دانلود مقاله فواید ورزش پایه هفتم

دانلود مقاله فواید ورزش پایه هفتم


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

ساخت استخر-سرامیک کاری استخر-نگهداری استخر رگبرگ های سیاه دانستنیها بلاغ از میان مطالب بیوگرافی بزرگان سینمای ایران Raisens قلمدون بیمه عمر و حوادث موزیک، فیلم و سریال