دانلود گزارش کارآموزی در مهدکودک

فرمت :  قابل ویرایش | word|

تعداد صفحات :  ۲۴

دانلود گزارش کارآموزی در مهدکودک گلهای زندگی آمادگی و مهدکودک گلهای زندگی یک ساختمان مسی واقع در خیابان بعثت با یک در ورودی قهوه ای رنگ حیاط مهد شامل یک باغچه و یک فضای کوچک برای بازی بچه ها در نظر گرفته شد و دو وسیله بازی برای بچه ها در این مکان تدارک دیده اند.

ساختمان مهد شامل دو بخش :

یک بخش زیرزمین است که آنجا را برای انجام دادن ورزش ژیمناستیک و اجرای مراسمات و جشن ها در نظر گرفته اند.

برای این که به بخش دیگر وارد شویم باید شش عدد پله را با دقت بالا رفت و کفش هایمان را در آورده و داخل جاکفشی قرار می دهیم.

سپس در سالن مهد را که باز می کنیم که با فضای شاد و زیبای مهد مواجه می شویم گوشه ای از سالن مهد به مدیر اختصاص دارد آنجا وسایل کار مدیر و میز و چند تا صندلی خودنمایی می کنند. سمت راست سالن مهدکودک کلاس بچه های گروه سنی ۶-۵ سال است کلاس دارای تعدادی میز و صندلی چند تا قفسه و کمد می باشد دو عدد از پنجره های کلاس رو به حیاط مهد بوده اتاق فیلم هم در مجاورت کلاس ۶-۵ساله ها قرار دارد در این اتاق چوب لباسی برای آویزان کردن لباس های بچه ها تلویزیون و سی دی قرار دارد که بیشتر آخر هفته ها از این کلاس استفاده می شود.

در سمت چپ دو عدد کلاس که یکی بچه های گروه سنی ۴-۳ ساله و دیگری ۵-۴ واقع شده است کلاس بچه های ۵-۴ ساله دو تا پنجره بزرگ داشته و فضای حیاط مهد دیده می شود کلاس بچه های سه ساله خیلی کوچک بوده و جذابیت زیادی ندارد بیشتر طرح ها خراب و فرسوده شده اند آشپزخانه در قسمت بالای سالن مهد قرار دارد تماما کابینت شده بزرگ بوده دارای اجاق گاز و یک عدد یخچال می باشد. سرویس های بهداشتی به کلاس ها نزدیک بوده آینه و دستمال توالت و مایع دستشویی و … را دارا می باشد.

درصد پیشرفت کار در هنگام ورود کارآموز به مهدکودک

در ابتدا بین بچه ها تبعیض قائل می شدم که برای خودم هم دردناک بود ولی با گذشت فواصل زمانی کم کم این مشکل را از خود دور کردم و سعی کردم با همه با دیده مثبت نگاه کنم. در اجرای طرح درس های اول و دومم تسلط چندانی نداشتم ولی با استفاده از تدریس ها عملی که در درس آموزش عملی ۱ و ۲ داشتیم این تسلط صد چندان در من به وجود آمد.

با توجه به تجربه هایی که در زمینه های مختلف قصه گویی – اجراء داستان – زبان آموزی – تدریس ها و واحد کارهای مختلف کسب کرده بود توانستم زمینه فعالیت های گروهی – خلاقیت – هیجان را به کلاس آورده از مدیر و مربیان مهد درخواست کردم تا کاستی ها و پیشنهادات و نظرات اصلاحی خود را در اختیار من قرار دهند. تا ضمن بهره گیری از نقطه نظرات و تجربه های آن ها بتوانم هر چه پربارتر و با دید منطقی تری به ادامه راه نگاه کنم.

مشاهدات: آشنایی ها نحوه ی مشارکت های اجرایی

لینک دانلود فایل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها