محل تبلیغات شما

پروژه تحلیل فضاهای شهری تحلیل و بررسی میدان انقلاب تا میدان حر

فرمت فایل: پاورپوینت ت

عداد اسلاید ها– ۹۶ اسلاید

حجم فایل: ۱۷ مگابایت

شرح مختصر:

محتوای پروژه تحلیل فضاهای شهری تحلیل و بررسی میدان انقلاب تا میدان حر می باشد که در قالب پاورپوینت (pptx) قابل ویرایش و در 96 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. برای خرید و دانلود فایل از لینک پرداخت پایین اقدام نمایید.

شناخت منطقه مورد مطالعه:

موضوع مطالعه و طراحی ساماندهی فضایی جزیی از خیابان کارگر جنوبی حدفاصل میدان انقلاب اسلامی و میدان حرّ است. خصوصیات ساختاری و نحوه شکل‌گیری این مسیر به صورت زیر است:
کل خیابان کارگر شامل کارگر شمالی و کارگر جنوبی بعد از خیابانهای ولیعصر و حافظ از محورهای عمده شمالی – جنوبیِ تقریباً پیوسته در تهران مرکزی است. اما این محور کارگر از طرفی با طولانی‌ترین محور شرقی – غربی تهران یعنی خیابان دماوند، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان آزادی و بزرگراه مخصوص کرج، در مکان میدان انقلاب تقاطع دارد. مسیر مورد مطالعه به صورتی با ساختار اصلی تهران قدیم ارتباط پیدا می‌کند. بدین معنی که بعد از تخریب قلعه ناصری، خیابانی بر مسیر خندق و دیوار قلعه حد فاصل دروازه باغشاه و دروازه گمرک احداث گردید. این خیابان سپس از سمت جنوب تا محل فعلی میدان راه‌آهن و از سمت شمال در زمینهای مزروعی و باغات بیرون قلعه دهکده امیرآباد مجاور مکان فعلی میدان انقلاب و در مرحله بعد به طرف شمال (کارگر شمالی) ادامه یافت. میدان حر نقطه پایانی منطقه مورد مطالعه در بررسی حاضر تقریباً در محل سابق دروازه باغشاه ایجاد گردیده است، امروز برخی از اولین ساختمانهای یکی دو طبقه خیابانی که بیرون شهر ناصری احداث شده بودند و بسیار فرسوده شده‌اند در این مسیر باقی مانده‌اند.


لینک دانلود فایل

پروژه تحلیل فضاهای شهری تحلیل و بررسی میدان انقلاب تا میدان حر

پروژه تحلیل فضاهای شهری تحلیل و بررسی میدان انقلاب تا میدان حر


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

گلچین جذابترین منابع در اینترنت مدادسیاه مدرسه شاد ---- ایده ها ---- مجموعه فرهنگی تبلیغی النبا العظیم مشاوره خانواده و ازدواج وبلاگ طرفداری مداح اهل بیت، کربلایی وحید شکری پرورش قرقاول sm_politic مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITIL)