محل تبلیغات شما

گزارش کارورزی 1 (گزارش فیزیکی , عاطفی و آموزشی)

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل : 37 صفحه

مختصری از شرح

فهرست مطالب

قدر دانی؛3

مقدمه؛4

فصل اول: موقعیت فیزیکی مدرسه و مسائل مورد مشاهده. روایتی5

فصل دوم: گزارش آموزشی13

فصل سوم: گزارش عاطفی24

فصل چهارم: نتیجه گیری30

 

مقدمه؛

مقدمه را زیاد زیاد کش نمیدهم که نه خستگی بیاورد نه حرف هایی که جایشان در این بحث نیست بیایند و مطلب رو از نظر کیفی ضعیف کنند.
درس یا دوره کارورزی زمانی است که دانشجو معلمان به تعبیری خود را برایزمانی که پا در مکان مقدسی چون مدرسه میگذارند و آنگاه وظیفه ای بردوش آنها قرار میگیرد آماده میکنند همانند ورزشکاری که چندین سال قبل از مسابقه برای موفق بودن در آن تمرین بسیار میکنند.

کارورزی؛ فرصت خوبی را برای استفاده از تجارب معلمان کارکشته و موفق را برای دانشجو معلمان فراهم میکند که براستی باید قدر ثانیه به ثانیه آن را دانست و از این فرصت به نحو احسن استفاده کرد.

وضعیت مکان آموزشگاه : این آموزشگاه در میدان امام خمینی نبش کوچه اول می باشد. از هر سمت به منزل مسی منتهی می شود.
وضعیت کمی ساختمان : درب ورودی آموزشگاه در سمت شمال روبروی منازل مسی در کوچه قرار دارد. دارای دو درب با فاصله ای 10 متری می باشد. که یکی از آنها 4 متر و دیگری 5/2 متر می باشد. درب کوچک برای ورود و خروج دانش آموزان، مدیر، معاون، کارکنان، اعضای پرسنلی در نظر گرفته شده است و درب بزرگ نیز برای ورود و خروج وسیله نقلیه کارکنان و دانش آموزان تعبیه شده است. متاسفانه به دلیل فضای محدود این آموزشگاه کارکنان وسایل نقلیه خود را در کنار آموزشگاه پارک می کنند.
تابلوی مدرسه: در بالای درب بزرگ آموزشگاه نصب گردیده، در روی تابلو، نام آموزشگاه و یک سخن از مقام معظم رهبری درج گردیده است.
بعد از ورود به آموزشگاه در سمت شمال غرب دوچرخه های دانش آموزان است و در قسمت جنوب غرب سرویس بهداشتی قرار دارد.
حیاط آموزشگاه : هم فضایی است برای تفریح و هم به عنوان زمین ورزش برای دانش اموزان استفاده می شود. در حیاط آموزشگاه دیواره کوچکی که در باغچه وجود دارد به عنوان نیمکتی برای دانش آموزان استفاده می شود. در گوشه حیاط 2 سطل زباله برای دانش آموزان تعبیه شده است.
آسفالت حیاط : آسفالت حیاط از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است.


لینک دانلود فایل

گزارش کارورزی 1 (گزارش فیزیکی , عاطفی و آموزشی)


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

امام زادگان عشق رازهای موفقیت NaZaNiN وبلاگ شخصی مهدی حیدری مربی کشاورزی مسجدفاطمه الزهرا (س) کربلایی مصطفی زحمتکش فصل رویش خبری نماتک . آرشیوی از مستند های جهان