محل تبلیغات شما

گزارش تخصصی

گزارش تخصصی کاملترین نمونه بر اساس آخرین تغییرات

گزارش تخصصی چیست ؟

گزارش تخصصی عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم سوالات به معلمان مدارس ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این فعالیت به معلمان ، نگارش و تنظیم مستنداتبر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای فعالیت به مدارس توانست ، برنامه ریزی معلمان مدارس را با هم یکپارچه نموده و فعالیتی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

برای دانلود کاملترین نمونه های گزارش تخصصی ها کلیک کنید

گزارش تخصصی چه اهمیتی دارد ؟

گزارش تخصصی کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی معلمان این مقطع نمود. در واقع معلمان مدارس به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام گزارش تخصصی خود را مم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال گزارش تخصصی در مدارس ابتدایی علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

چرا گزارش تخصصی در آموزش و پرورش مهم است ؟

گزارش تخصصی در آموزش و پرورش از مهمترین فعالیت هایی است که در سال های اخیر به معلمان ابلاغ گردیده است. در مدارس معلمان مم به برنامه ریزی و تدوین مستندات خود در این رابطه هستند.

 گزارش تخصصی در سایت آموزشی

گزارش تخصصی در سایت آموزشی ما یکی از دستورالعمل های اام اور به معلمان مدارس بود. معلمان مدارس اعم از عادی و دولتی ، هیئت امنایی، غیر انتفاعی و. می بایست گزارش تخصصی خود را از سایت دریافت نموده و از مزایای سایت آموزشی ما استفاده نمایند. هدف از انجام این کار و ابلاغ این دستورالعمل فعال نمودن هر چه بیشتر معلمان و تسریع در نگارش و تدوین گزارش تخصصی توسط آنها می باشد.

گزارش تخصصی چطور ؟

در سال تحصیلی اخیر نیز بخشنامه گزارش تخصصی همانند سال ها و ادوار گذشته است.در واقع گزارش تخصصی جز در چند مورد و محور جزئی تفاوت چندانی با گزارش تخصصی سال گذشته ندارد.بنا بر این شایسته است معلمان و معاونین محترم هر چه سریعتر به تنظیم و تدوین برنامه خود اقدام نموده و آن را در سایت آموزشی ما ثبت نمایند. بدیهی است اقدامات سریعتر و با کیفیت تر معلمان مدارس می تواند روند رو به رشدی در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی واحد آموزشی شان در راستای سند تحول بنیادین باشد.

برای دانلود کاملترین نمونه های گزارش تخصصی ها کلیک کنید

دانلود گزارش تخصصی

در رابطه با آنچه بیان گردید سایت آموزشی ما نمونه های کاملی از گزارش تخصصی را تنظیم و تدوین نموده است و جهت استفاده عزیزان در سایت بار گزاری نموده است. معلمان محترم می توانند جهت استفاده و بهره مندی از این فعالیت ها به سایت برنامه دانلود مراجعه نمایند.


برای دانلود کاملترین نمونه های گزارش تخصصی ها کلیک کنید


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

ایرانی کرافت روزانه های یک تراپیست آموزش ریکی لایت ورکر شایان احمدی پاورپوینت حسابداری مسئولیت اجتماعی یخساز صنعتی ثبت ملاصدرا LANDSCAPE قــائم گـــراف