محل تبلیغات شما

دانلود کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز و زیمرمن

فرمت : ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل : 99 صفحه

شرح مختصر:

دانشجویان عزیز در این بخش خلاصه کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز و زیمرمن با فرمت ورد(۹۹ صفحه) و با فرمت پی دی اف (۷۳ صفحه) تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید به محض اتمام فرایند پرداخت، شما میتوانید فایل را دانلود نمایید و جهت اطمینان از دریافت فایل، یک لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد

بخشی از متن فایل word کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز و زیمرمن

فصل یکم: نقش تئوری حسابداری

این کتاب درباره‌ی تئوری حسابداری است. مفهوم تئوری مورد نظر ما (واتز و زیمرمن، ۱۹۸۶) بر پایه‌ی روش اجرای تحقیق قرار دارد. هدف این کتاب عبارت است از درک تئوری و روش تحقیقِ تحقیقات تجربیِ پیروِ الگوی اخذ شده از علوم اقتصادی.

» ماهیت تئوری

هدف تئوری حسابداری، عبارت است از ’توضیح‘ و ’پیش‌بینی‘ روش‌های حسابداری. در این تعریف، حسابرسی نیز بخشی از روش‌های حسابداری، در نظر گرفته شده است.

توضیح به معنیِ ارائه‌ی دلیل در مورد روش حسابداریِ مورد مشاهده است. منظور از پیش‌بینی، پیش‌بینیِ پدیده‌های مشاهده نشده است. پدیده‌های مشاهده نشده، وماً در آینده نیستند، آن‌ها ممکن است در گذشته رخ داده باشند، اما در مورد آنها شواهد نظام‌مند، جمع آوری نشده باشد. این دید به تئوری، زیربنای بیشتر تحقیقات تجربی در علوم اقتصادی و علوم تجربی است.

» چراییِ اهمیت تئوری حسابداری

افراد بسیاری باید، درباره‌ی ارائه‌ی گزارش‌های حسابداری به خارج از شرکت، تصمیماتی اتخاذ نمایند.

مدیران:

تصمیم گیری در مورد روش‌های حسابداری مورد استفاده در گزارشگری
در کمک به استانداردگذاری
در هنگام حسابرسی شدن شرکت شان

لینک دانلود فایل

دانلود کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز و زیمرمن

دانلود کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز و زیمرمن


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

روزنامه ایران ایران مارکت 20 معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی notegah آموزش عربی به زبان ساده خلاصه مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق pdf نرخ فوری زیرنویس فارسی pesedit17