محل تبلیغات شما

دانلود پاسخنامه سوالات حسابداری صنعتی 1 دکتر عثمانی

فرمت فایل : pdf 

توضیحات فایل:

دانلود پاسخنامه سوالات حسابداری صنعتی ۱ دکتر عثمانی

کاربران ارجمند و دانش پژوهان گرامی در این قسمت دانلود پاسخنامه کلیدی سوالات چهار گزینه ای کتاب حسابداری صنعتی ۱ تألیف دکتر  عثمانی ، علی قاسم زاده – انتشارات ترمه رشته حسابداری در قالب فایل pdf (شامل فصل های اول تا هشتم به همراه آمار کلی تست ها) و با کیفیت خوب آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

 

حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی شاخه‌ای از علم و فن حسابداری است که وظیفه جمع‌آوری اطلاعات مربوط به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته با و تجزیه و تحلیل گزارش‌ها و بررسی راه‌های تولید روشهای تقلیل بهای تمام شده تولیدات را بیان می‌کند.

مدیران با استفاده از حسابداری صنعتی، یا حسابداری بهای تمام شده، بهای تولیدات را محاسبه می‌کنند و کنترل خود را بر روی هزینه‌های مواد، دستمزد و سایر هزینه‌های تولید اعمال می‌کنند. مدیران اگر گزارشات دقیق و صحیحی از عوامل هزینه نداشته باشند در تصمیم‌گیری برای افزایش تولید یا سایر تصمیم‌گیری‌ها و راه انجام تصمیمات خود با مشکل مواجه خواهند شد.


لینک دانلد فایل

دانلود پاسخنامه سوالات حسابداری صنعتی 1 دکتر عثمانی

دانلود پاسخنامه سوالات حسابداری صنعتی 1 دکتر عثمانی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

دورهمی دوتا بامرام AMPC اجاره خانه در ترکیه علوم تربیتی حوزه تراز انقلاب اسلامی کمد دیواری طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل سنگ قیمتی یک فایل amirkabir